Publicēts 5. martā, 2012. Autors: JānisJauns lietotājs.
Viena no lielākajām Norvēģijas kompānijām Reitan Group no Somijas mediju grupas Sanoma OY ir iegādājusies R-kioski tirdzniecības tīklu ar vairāk nekā 1000 kioskiem Somijā, Igaunijā un Lietuvā. Reitan Group ietilpstošā Reitan Servicehandel (RSH) līdz ar to pārvaldīs vairāk nekā 2 500 kiosku ar gandrīz 14 mljrd. Norvēģijas kronu lieliem ienākumiem un 18 000 darbinieku septiņās valstīs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 4. martā, 2011. Autors: JānisJauns lietotājs.
Mājas un interjera preču tirgotājs Jysk cer uz ekonomikas stabilizēšanos un tāpēc nolēmis nostiprināt savas pozīcijas tirgū, šogad atverot divus jaunus veikalus.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 2. jūlijā, 2010. Autors: JānisJauns lietotājs.
Sekojot līdzi pasaules tendencēm, arī Rīga ir nobriedusi attīstīt lidostas pilsētas koncepciju. Tāpēc galvaspilsēta jau ir uzsākusi sadarbību ar Vācijas pilsētu Frankfurti, lai pie Starptautiskās lidostas Rīga izveidotu Ziemeļeiropas reģiona nozīmes konferenču un izstāžu centru gandrīz 36 hektāru platībā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 22. jūnijā, 2010. Autors: JānisJauns lietotājs.
Vācijas parlaments katru gadu piedāvā iespēju 120 jauniešiem no 28 valstīm saņemt stipendiju praksei Bundestāgā! Tā ir reāla iespēja arī trim jauniešiem no Latvijas ik gadu bruakt uz Berlīni, lai piecus mēnešus iepazītos ar to, kā tur norit deputātu darbs, uzlabotu savas valodu zināšanas un veidot starptautiskus sakarus ar sabiedriski aktīviem jauniešiem no visas pasaules.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 6. maijā, 2010. Autors: JānisJauns lietotājs.
Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūra aicina visus interesentus piedalīties ceļojumu spēlē, kuras gaitā varēs iepazīties ar dažādiem tūrisma objektiem Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, kā arī laimēt balvas. Trīs Baltijas valstu organizētā kampaņa noritēs no šā gada 1. maijam līdz 30. septembrim.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 5. februārī, 2010. Autors: JānisJauns lietotājs.
"Bankas bankrotē arī citās valstīs, taču tur nav tādas krīzes kā pie mums. Tas ir mīts, kas šodien tiek izplatīts par Parex banku, ka valsts glāba banku, Karginu un Krasovicki, un rezultātā mums tagad ir tādas problēmas. Ne jau Parex sagādāja valstij problēmas – bet gan visa līdzšinējā Latvijas valsts politika bija radījusi tādus apstākļus, ka mēs tagad pārdzīvojam tādu krīzi."
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 16. jūnijā, 2009. Autors: JānisJauns lietotājs.
Šā gada 12. jūnijā Vidzemes tirgus bijušajā gaļas paviljonā notika Latvijas Mākslas akadēmijas studentu jaunāko kolekciju modes skati. Piedāvāju dažus backstage foto no pasākuma. Pats notikums ieguva patiešām necerēti lielu atsaucību no cilvēku puses, jo gala rezultātā paviljonā pat visiem gribētājiem nepietieka vietas! Tā ka nākamo reizi droši vien būs jātēmē uz Cetrāltirgus gaļas paviljonu, kas ir krietni vien lielāks. Sarunas ar atsevišķiem māksliniekiem par to agrāk jau esot bijušas, bet pagaidām neviens ko tādu vēl nav uzdrīkstējies īstenot:)!
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 15. maijā, 2009. Autors: JānisJauns lietotājs.
15. maijā pulksten 19.00 uz Centrāltirgus gaļas paviljona jumta perona tiks atklāta lielformāta mākslas darbu izstāde Maize vai ķieģelis. Savukārt svētdien, 17. maijā, no pulksten 12.00 līdz pulksten 18.00 uz paviljona jumta darbosies savdabīga Monmartra - mākslas darbu un dažādu mākslas izstrādājumu tirdziņš, kuru papildinās Rīgas Cirka pārstāvju atrakcijas, dzejnieku dzejas lasījumi, fotomākslinieku un gleznotāju akcijas.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 6. maijā, 2009. Autors: JānisJauns lietotājs.
No 1. līdz 9. maijam Mākslas dienu 2009 ietvaros Vidzemes tirgus izdegušā gaļas paviljonā norisinās interaktīvs mākslas projekts Cirks. Projekta pamatsāls ir atrodama intriģējošajā tirgus un mākslas simbiozē, kas vienlaikus ļauj gan mākslu radīt, gan to neierobežoti baudīt. Galvenais projekta Cirks akcents ir vērienīga multimediāla izstāde Vidzemes tirgus gaļas paviljona telpās, kurā ir apskatāma gan glezniecība, tēlniecības objekti, instalācijas u.c. mākslas produkti. Izstādē piedalās gan jau komentārus neprasoši un sevi pierādījuši mākslinieki, gan Latvijas mākslas talantīgā jaunatne – Aleksejs Naumovs, Igors Dobičins, Aigars Bikše, Gļebs panteļejevs, Kristaps Zariņš, Dace Gaile, Ivars Heinrihsons, Andris Vītoliņš, Bruno Strautiņš, Elīna Ģibiete, Krišjānis Rijnieks, Jānis Dukāts, Elīna zunde, Magone Šarkovska, Svens Kuzmins, Reinis Liepa, Artūrs Bērziņš, Kristians Brekte, Auce Biele, Alise Rogule, Edgars Kvjatkovskis, Kaspars Podnieks, Inta Brūniņa, Kristaps Štāls, Irīna Spičaka, Andris Landaus, Kārlis Stiģis, Nils Jarkins, Kristians Mednis un Mārtiņš Blanks. Vairāk par pasākumiem: http://www.makslasdienas.lv/ Starp citu 8. maijā būs Triānas parks, Kombuļi u.c. muzikanti.
Lasīt visu rakstu...